Filmy nastolatka, relacja matka-syn

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje nastolatka, relacja matka-syn. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Bohaterem filmu jest Gabriele Amortha, legendarny włoski ksiądz, który przeprowadził ponad 100 000 egzorcyzmów dla Watykanu. Produkcja ukazuje historię egzorcysty skupiając się na jednej ze spraw uznanych za najbardziej niebezpieczną. Amorth będzie egzorcyzmował chłopca, którego opętało starożytne zło mające dawne powiązania z kościołem. Badając to przerażające nawiedzenie Amorth odkryje wielowiekowy spisek, który Watykan desperacko próbuje utrzymać w tajemnicy.
Historia osadzona we wczesnych latach 1900 opowiada o życiowych zmaganiach Afroamerykanki mieszkającej na południu. Jest to odważne, nowe podejście do ukochanego klasyka autorstwa Alice Walker.
Ewa jest wesołą nastolatką. Kiedy jej ojciec musi jechać na rok do Chin, dziewczyna zostaje oddana pod opiekę państwa Szymbartów. Jednak pani domu tyranizuje domowników i gościa do tego stopnia, że Ewa ucieka. Szczęśliwie znajduje schronienie w domu malarza Jerzego Zawidzkiego i jego matki.


Will, nastolatek ze śródmieścia Filadelfii, zostaje wysłany do Kalifornii, aby zamieszkać ze swoimi bogatymi krewnymi w nadziei, że „wybiją mu głupie pomysły z głowy i wpoją mu dobre, tradycyjne wartości”.
Zbliżają się wakacje a Vada Sultenfuss ma zadanie: napisać esej o kimś kogo podziwia, ale nigdy nie spotkała. Decyduje się napisać o swojej matce, ale uświadamia sobie, że bardzo mało o niej wie. Ojciec pozwala jej na podróż do Los Angeles do wujka Phila, gdzie mogłaby dowiedzieć się więcej o matce. [opis dystrybutora]
Serial opowiadający losy bogatych dzieci, którzy uczęszczają do szkoły w Beverly Hills. Stają się przyjaciółmi i wrogami, zakochują się i rzucają, jak każdy miewają swoje kryzysy i wpadają w różne uzależnienia...
Irlandzka prowincja, połowa lat 90. XX wieku. Czasy sprzed mediów społecznościowych, gdy dokopać komuś najłatwiej było prosto w twarz, ewentualnie puszczając w szkolny obieg jakąś mało subtelną plotkę. Eddie jest przeraźliwie nieśmiałym chłopakiem, który mimo anemicznej postury i setek kompleksów planuje pójść w ślady swego ojca i zostać zawodowym żołnierzem. Amber jest z kolei stereotypowo buntowniczą nastolatką, rozkochaną w punkowym etosie The Clash, która po śmierci ojca zamknęła się w sobie, lecz odkłada skrzętnie pieniądze, by wyjechać do Londynu i założyć anarchistyczną księgarnię. Ach, właśnie, oboje są homoseksualni, ale nie potrafią przyznać tego przed rówieśnikami - ba, czasem nie umieją przyznać tego nawet przed sobą. Nie pomagają ani wyświetlane w szkole chrześcijańskie materiały związane z „prawidłową” edukacją seksualną, ani rozerotyzowani koledzy i koleżanki. Dlatego pewnego dnia Eddie i Amber zaczynają udawać parę, co wywołuje szereg zupełnie nieprzewidzianych komplikacji.
Blandine po tym, jak jej jedyny syn opuścił rodzinny dom, stara się odzyskać równowagę. Kiedy niespodziewanie w jej życiu pojawia się ekstrawertyczna Magalie, najlepsza przyjaciółka z dzieciństwa, Blandine postanawia zmienić coś w swoim życiu. Kobiety udają się w podróż na grecką wyspę Amorgos, o której marzyły w młodości. Podczas wakacyjnej przygody okazuje się, że Magalie ma zupełnie inne podejście do życia, co nieuchronnie prowadzi do konfliktu między przyjaciółkami sprzed lat.
Ojciec Ewy – znany, ale niezbyt zamożny mikrobiolog – musi wyjechać do Chin, aby walczyć z zarazą. Dziewczyna początkowo trafia do państwa Szymbartów, jednak pani domu okazuje się osobą wścibską i wszystkim zatruwającą życie. Ewa ucieka i trafia do domu malarza Jerzego Zawidzkiego i jego matki. Nastolatka ma mnóstwo szalonych pomysłów, ale jest osobą wrażliwą na krzywdę innych. Dzięki temu udaje się jej pomóc córce Szymbartów, która przez niewłaściwe postępowanie matki poważnie zachorowała. Ewie udaje się także odmienić pana Mudrowicza, u którego Zawidzcy mają duży dług. Za swoje bojowe zadanie Ewa uważa znalezienie Jerzemu Zawidzkiemu żony…
Słowa kluczowe

Proszę czekać…